W poniedziałek 8 czerwca w Auli I LO odbyło się spotkanie z absolwentem „Staszica” – pracownikiem naukowym Instytutu Nauk o Ziemi i Środowisku UMCS doktorem habilitowanym panem Pawłem Zielińskim. Razem z żoną – panią Moniką wygłosili wykład zatytułowany: „Śladami Wikingów. Podróż w czasie i przestrzeni”. […]

