Mistrzostwa szkoły klas pierwszych w szachach
W piątek 19 czerwca odbyły się Mistrzostwa Szkoły klas pierwszych w szachach.
W dobrej atmosferze, zaciętej rywalizacji do boju stanęło 18 zawodników.
Mistrzem szkoły klas pierwszych został Jakub Prokopiuk – gratulacje👍💪👏, drugie miejsce zajął Antoni Sokołowski, a trzecie Stanisław Łazarz – brawo👏
Szczegółowe wyniki w galerii.
Nagrody ufundowali: Stowarzyszenie Wychowanków Gimnazjum i Liceum im. Stanisława Staszica oraz Stowarzyszenie Rady Rodziców – Dziękuję
Tymoteusz Modrzejewski


