W piątek 19 czerwca odbyły się Mistrzostwa Szkoły klas pierwszych w szachach. W dobrej atmosferze, zaciętej rywalizacji do boju stanęło 18 zawodników. Mistrzem szkoły klas pierwszych został Jakub Prokopiuk – gratulacje👍💪👏, drugie miejsce zajął Antoni Sokołowski, a trzecie Stanisław Łazarz – brawo👏 Szczegółowe wyniki w galerii. […]

