Przegląd Muzyki Różnej „Staś”

Przegląd Muzyki Różnej „Staś” już po raz trzydziesty drugi daje młodym muzykom z Lubelszczyzny okazję do zaprezentowania się szerszej publiczności. Młodzi artyści, niekiedy bez żadnego profesjonalnego występu na koncie, zmierzą się ze sobą już w piątek 25 listopada na scenie Klubu Muzycznego w CSK w Lublinie o możliwości nagrania autorskiego singla w studiu nagraniowym Wesoła 24.
Jednak Staś to nie tylko rywalizacja. To także okazja do nawiązania nowych znajomości, wymiany się muzycznymi doświadczeniami, zdobycia grona nowych odbiorców, a także zobaczenia występów zaproszonych gości. W tym roku nasze wydarzenie uświetni zespół KokaVice, który był uczestnikiem tegorocznej edycji Letnich Brzmień, gdzie mieli okazję supportować występy Krzysztofa Zalewskiego.
Natomiast w części konkursowej wystąpią: Agata Jonasz, Rtshi, Aleksandra Wójtowicz, Barbara Jemiołowska, zespół Latający Ośmiornice, Natalia Kosmowska i zespół Snail’s Club.
Zmagania naszych artystów oceniać będzie profesjonalne Jury w składzie: Grzegorz Kotyłło dziennikarz, muzyk, założyciel zespołu Tipsy Train, Marek Andrzejewski – członek Lubelskiej Federacji Bardów, absolwent I Liceum im. Staszica, Łukasz Suszko- właściciel studia nagraniowego Wesoła 24 i Pani Joanna Głogowska – Szychta – muzyk, pedagog, dyrygentka, wokalistka, nauczycielka rytmiki, muzykoterapeutka.
Serdecznie zapraszamy na „Stasia” już w ten piątek o godzinie 18:00 do Klubu Muzycznego Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Nasi sponsorzy to: Miast Lublin, Wesoła 24, Linguaton, ADP Clinic, Quena sklep muzyczny, MOSiR „Bystrzyca”, Lubella, w Chlebaku. Patronat otrzymaliśmy również od Młodzieżowej Rady Miasta Lublin.

Projekt współfinansowany jest ze środków Miasta Lublin w ramach promocji Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023.

Więcej informacji znajdziecie na Facebooku Przeglądu i wydarzeniu.