Biznes bez tajemnic

Biznes Bez Tajemnic. W dniu 3 czerwca 2024 odbyło się drugie spotkanie z cyklu

W dniu 3 czerwca 2024 odbyło się drugie spotkanie z cyklu Biznes Bez Tajemnic. Projekt jest organizowany przez klasę 3C wraz z Panem Tymoteuszem Modrzejewskim, prof. Katarzyną Dobek oraz prof. Małgorzatą Mańkowską. Podczas tego spotkania mieliśmy przyjemność przeprowadzić rozmowę z Panem Piotrem Biedachą CEO Decerto oraz absolwentem naszej szkoły. Pan Piotr ukończył klasę C w 1998 roku.

Drugie spotkanie poruszyło wiele ciekawych aspektów, a w naszych głowach echem odbijają się rady gościa, żeby realizować marzenia, nie bać się zacząć od nowa i ciężko pracować, bo to sprawia, że jesteśmy w stanie stworzyć biznes. Bardzo dziękujemy Panu Piotrowi za udział w spotkaniu oraz każdej osobie, która wzięła w nim udział i zapraszamy na kolejne spotkania z cyklu Biznes Bez Tajemnic.